4,9
(2573)
Sony
· EAN 711719757313
Konsola Sony PlayStation 4 PS4 Slim 1TB pad okablowanie
1 299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Wersja
- PlayStation 4 slim
- Złącza
- AUX, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,10 kg
Konsola Sony PlayStation 4 slim 1 TB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja: PlayStation 4 slim
- Odtwarzanie nośników: Blu-ray, DVD-ROM
- Dysk / wbudowana pamięć: 1 TB
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: AUX, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Obsługiwane technologie: HDR, VR
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: tak
- Dołączone gry: Horizon Zero Dawn, Uncharted Zaginione Dziedzictwo
- Załączone wyposażenie: Pad DualShock 4, przewód HDMI, przewód USB, przewód zasilający, zestaw słuchawkowy
O produkcie:
Konsola Sony PlayStation 4 slim 1 TB czarny to idealne rozwiązanie dla miłośników gier. Znajdziesz na niej wiele ciekawych funkcji, takich jak odtwarzanie płyt Blu-ray i DVD-ROM, łączność Bluetooth i Wi-Fi, złącza AUX, HDMI, RJ-45 (LAN) i USB oraz obsługę technologii HDR i VR. Zestaw zawiera jedną konsolę oraz jeden kontroler, a także dwie wspaniałe gry: Horizon Zero Dawn i Uncharted Zaginione Dziedzictwo. Dzięki dyskowi o pojemności 1 TB, będziesz mógł przechowywać swoje ulubione gry i filmy. Załączone wyposażenie, w tym Pad DualShock 4, przewód HDMI, przewód USB, przewód zasilający i zestaw słuchawkowy, pozwoli Ci cieszyć się grą w pełni. Konsola Sony PlayStation 4 slim 1 TB czarny to doskonała propozycja dla każdego fana gier.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Wersja | PlayStation 4 slim |
| Złącza | AUX, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,10 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wysokość produktu | 3,90 cm |
| Szerokość produktu | 26,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 28,80 cm |
| Obsługiwane technologie | HDR, VR |
| Załączone wyposażenie | Pad DualShock 4, przewód HDMI, przewód USB, przewód zasilający, zestaw słuchawkowy |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ