4,9
(2573)
Sony
· EAN 711719848769
Konsola Sony PlayStation 4 slim 500 GB srebrny
387,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- srebrny
- Wersja
- PlayStation 4 slim
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,10 kg
Konsola Sony PlayStation 4 Slim 500GB wraz z dwoma padami oraz dwoma grami !
Kolor konsoli : "srebrny"
Komplet zawiera:
- Konsolę PlayStation 4 Slim 500GB
- Dwa oryginalne pady Sony Dualshock 4
- Oryginalne okablowanie ( w tym HDMi)
- Oryginalną nową grę : "FIFA 20" PL + Steelbook.
- Oryginalną nową grę : "NIOH" PL
Jest to kompletny zestaw, gotowy do podłączenia i zabawy !
Konsole w dobrym stanie wizualnym.
Posiadają oryginalne oprogramowanie Sony.
Technicznie sprawne w 100%.
WSZYSTKIE FUNKCJE DOSTĘPNE WŁĄCZNIE Z GRĄ W SIECI.
W komplecie dwa oryginalne pady !
Pady w bardzo dobrym stanie wizualnym ! Niewytarte analogi !
Technicznie sprawne w 100%.
W komplecie dwie nowe gry :
"FIFA 20" + Metalowe pudełko
"NIOH"
w pełnej polskiej wersji językowej.
- Do każdego zestawu dołączamy pisemną gwarancję z nr seryjnymi sprzętu.
- Usuwamy zabrudzenia, kurz i itp.
- Każdy element zestawu jest w pełni oryginalny.
- .
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | srebrny |
| Wersja | PlayStation 4 slim |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,10 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | FIFA 21, NIOH |
| Wysokość produktu | 3,90 cm |
| Szerokość produktu | 26,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 28,80 cm |
| Obsługiwane technologie | HDR |
| Załączone wyposażenie | Pad DualShock 4 |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ