4,9
(2573)
Sony
· EAN 711719924104
Konsola Sony PlayStation 4 slim 1 TB szary
480,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- szary
- Wersja
- PlayStation 4 slim
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,10 kg
Podstawka do konsoli SONY PlayStation 4 Slim. Umożliwia bezpieczne ustawienie konsoli w pozycji pionowej. Posiada specjalne zatrzaski zabezpieczające konsolę przed wywróceniem. Gumowe stópki zwiększają ogólną stabilność konstrukcji oraz zapobiegające rysowaniu powierzchni. Delikatne podwyższenie (szczelina pomiędzy podstawką, a spodem obudowy) zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.
Cechy i specyfikacja produktu:
- Podstawka do konsoli SONY PlayStation 4 Slim.
- Umożliwia bezpieczne ustawienie konsoli w pozycji pionowej.
- Specjalne wypustki zabezpieczają konsolę przed wywróceniem.
- Gumowe stópki dodatkowo zwiększające stabilność.
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Długość: 34 cm
- Szerokość: 7,3 cm
- Grubość: 1,7 cm
- Kolor: czarny
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | szary |
| Wersja | PlayStation 4 slim |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,10 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | FIFA 21 |
| Wysokość produktu | 3,90 cm |
| Szerokość produktu | 28,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 3,90 cm |
| Obsługiwane technologie | HDR |
| Załączone wyposażenie | Kabel HDMI, Kabel zasilania, Pad |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,100 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ