Konsola Sony PS4 Pro 1TB z oryginalnym padem
- Kolor
- czarny
- Wersja
- PlayStation 4 pro
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,30 kg
Sony PlayStation 4 Pro 1TB
Rodzaj konsoli: PlayStation 4 Pro
Pojemność dysku: 1000 GB
Barwa: czarny
Zawartość kompletu: pad, kabel HDMI, gra
SPECYFIKACJA
Rodzaj konsoli: PlayStation 4 Pro
Kod urządzenia: CUH-7216B
Procesor: 8-rdzeniowy procesor: x86-64 AMD „Jaguar"
Karta graficzna: AMD Radeon Based Graphics Engine, silnik 4,2 TFLOPS
Pamięć RAM: 8GB GDDR5
Pojemność dysku: 1000 GB
Napęd optyczny: Blu-Ray 6xCAV, DVD 8xCAV
Możliwość łączności bezprzewodowej: Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth® 4.0
Wejścia/Wyjścia: HDMI (4K / HDR), wyjście optyczne audio S/PDIF, 3x USB 3.1, AUX, Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
Informacje dodatkowe: wspieranie rozdzielczośći 4K, obsługa technologii HDR, Usługa PlayGo - pobieranie w tle, gra zdalna - możliwość grania w gry PS4 na konsoli PS Vita, przeglądarka intenetowa, pad DualShock 4 - panel dotykowy oraz zintegrowany czujnik umożliwiający bardzo precyzyjne sterowanie ruchem, przycisk SHARE, umożliwiający przesyłanie zdjęć i filmów
Parametry fizyczne
Barwa: czarny
Rozmiary (szer. x wys. x głęb.): 295 x 55 x 327 mm
Waga: 3,2 kg
Zasilanie: 220-240 V 50/60 Hz
Pobór mocy (W): 300 W
Waga z opakowaniem: 4,52 kg
| Kolor | czarny |
| Wersja | PlayStation 4 pro |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,30 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wysokość produktu | 5,50 cm |
| Szerokość produktu | 29,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 32,70 cm |
| Obsługiwane technologie | 4K, HDR, VR |
| Załączone wyposażenie | pad, przewód zasilający |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4,800 kg |