4,9
(88)
Turtle Beach
· EAN 731855080557
Słuchawki nauszne Turtle Beach Recon 70N
129,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czerwony
- Marka
- Turtle Beach
- Model
- Recon 70N
- Mikrofon
- tak
- Materiał
- tworzywo sztuczne
- Impedancja
- 32 Ω
Słuchawki Turtle Beach Recon 70N Czerwone Nintendo
Turtle Beach
- Producent: Turtle Beach
- kolor: czerwono-czarny
- Interfejs odtwarzania przewodowego: Jack
- rodzaj: nauszne
- łączność: przewodowa
- typ głośnika: magnes neodymowy
- średnica głośnika: 40 mm
- pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
- złącze: 1 x miniJack 3.5 mm
- regulacja głośności: tak
- materiał poduszek: skóropodobny
- zasilanie: z urządzenia
- charakterystyka: dookólna
- mikrofon: tak
- dodatkowe wyposażenie: naklejka
- Kod producenta: TBS-8055-02
- EAN: 0731855080557
- Nazwa produktu: Turtle Beach Recon 70N Czerwone Nintendo
- Kod systemowy: SL-G-TBE-038
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czerwony |
| Marka | Turtle Beach |
| Model | Recon 70N |
| Mikrofon | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Waga produktu | 86,20 g |
| Cechy dodatkowe | Mikrofon |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Długość przewodu | 1,50 m |
| Wysokość produktu | 23,80 cm |
| Szerokość produktu | 20,90 cm |
| Głębokość produktu | 7,70 cm |
| Regulacja głośności | tak |
| Załączone wyposażenie | Naklejka Turtle Beach, skrócona instrukcja obsługi, Zestaw słuchawkowy RECON 70N |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 650,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ