4,9
(136)
FOCUS
· EAN 7391879049256
Lornetka z dalmierzem laserowym Focus Eagle 8x42
2 204,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- FOCUS
- Model
- Focus Eagle 8x42 RF 1500 m
- Powiększenie
- 8,00
- Przeznaczenie
- myślistwo, przyrodnicze, turystyka
- Waga lornetki
- 800,00 g
- Cechy dodatkowe
- Wypełniona azotem
Lornetka z dalmierzem Focus Eagle 8x42 RF 1500 m
Lornetka z dalmierzem laserowym i ośmiokrotnym powiększeniem do obserwacji ptaków. Precyzyjny sprzęt dla wymagających.
Wyraźny obraz
Powiększenie do 8 razy i średnica obiektywów 42 mm ułatwia obserwacje ornitologiczne. Obraz jest widoczny w trudnych warunkach atmosferycznych.
Wbudowany dalmierz z 7 trybami
Dalmierz z zasięgiem do 1500 m pozwala na prowadzenie pomiarów odległości, kąta i prędkości obserwowanego obiektu.
Wytrzymała budowa
Lornetka dzięki antypoślizgowemu uchwytowi stabilnie leży w dłoni. Wodoodporność klasy IPX5 gwarantuje działanie sprzętu nawet podczas ulewnego deszczu.
Zaawansowana optyka
Pełna powłoka wielowarstwowa FMC odbija światło. Ułatwia to obserwację w skrajnych warunkach: zarówno w pełnym słońcu, jak i o zmierzchu.
Specyfikacja techniczna:
- Powiększenie: 8x
- Pole widzenia: 6.5 stopnia,
- Pole widzenia (1000m): 114
- Zasięg (m): 1500
- Min. Odległość obserwacji: 5 m
- Średnica obiektywów: 42 mm
- Źrenica wyjściowa: 5,25 mm
- Sprawność zmierzchowa: 18,3
- Pole widzenia (1000m): 114
- Korekcja dioptryczna: +/-5
- Wodoodporność (m): IPX5
- Wymiary: 155 x 130 x 62 mm
- Waga: 800 g
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | FOCUS |
| Model | Focus Eagle 8x42 RF 1500 m |
| Powiększenie | 8,00 |
| Przeznaczenie | myślistwo, przyrodnicze, turystyka |
| Waga lornetki | 800,00 g |
| Cechy dodatkowe | Wypełniona azotem |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywów | 42,00 mm |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ