Dron Bedee Quadrocopter 100 m 1800 mAh
- Marka
- Bedee
- Model
- Quadrocopter
- Kamera
- dron w zestawie z kamerą
- Czas lotu
- 15 min
- Waga produktu
- 376,00 g
- Rodzaj napędu
- elektryczny
💥💥Dron LS-E525 4K Podwójna Kamera 3 Baterie 1800mAh Zasięg 100m💥💥
💥💥Dron Dla Początkujących 4K WIFI Światło Niebieskie Altitude Hold💥💥
💥💥Dron Z Kamerą 4K FHD Trasy Lotu Gestykulacja Zdjęć 3D Flip💥💥
💥💥Dron Z Modułową Baterią 15Min Lotu Składane Ramię Łatwy Transport💥💥
💥💥Dron Z Aplikacją WIFI Śledzenie Obiektu Nagrywanie Wideo 4K HD💥💥
💫💫-Funkcja: góra/dół, przód/tył, skręt w lewo/prawo, kamera 4K, start/lądowanie/tył jednym przyciskiem, tryb utrzymywania wysokości, tryb bezgłowy, lot po trasie, zatrzymanie awaryjne, czujnik grawitacyjny, zdjęcie/wideo gestem, obrót 3D.
💫💫-Kamera 4K HD może uchwycić oszałamiające, ostre i żywe obrazy z szerokim tłem. Z funkcją WIFI można połączyć aplikację, system APK do robienia zdjęć, wideo, transmisji w czasie rzeczywistym za pomocą obrazu z aparatu telefonu.
💫💫-Śledzenie lotu: po ustawieniu celu za pomocą aplikacji dron automatycznie poleci określoną trasą.
💫💫-Modułowa bateria ze wskaźnikiem baterii w czasie rzeczywistym zapewnia długi lot 15 minut o pojemności 3,7 V i 1800 mAh.
💫💫-Kadłub quadrocoptera wykonany jest z wytrzymałych i odpornych tworzyw sztucznych, lekki i trwały. Ze składanymi ramionami, niewielkimi rozmiarami, łatwy do przenoszenia.
💫💫Specyfikacja:
Model: LS-E525
Główny materiał: tworzywo ABS + elementy elektroniczne
Rozmiar: 25*20*5,5 cm (rozszerzony); 12*8*5,5 cm (składany)
Maksymalny czas lotu: 15 minut
Maksymalny zasięg pilota: 100 m
Częstotliwość robocza: 2,4 GHz
Silnik: szczotkowy
Przednia kamera: tak
Maksymalny zasięg transmisji obrazu: 30 m
Rozdzielczość zdjęcia: 4096*2160
Rozdzielczość wideo: 2160*1080
Ręczna regulacja kąta kamery: 90°
System urządzenia mobilnego: iOS 9.0 lub nowszy/Android 5.0 lub nowszy
Rozdzielczość zdjęć/wideo dolnej kamery: 640*480
Pojemność baterii: 1800 mAh
Napięcie: 3,7 V
Typ baterii: litowa
Czas ładowania: 100 minut
Baterie pilota: 3 * baterie 1,5 V AA (w zestawie)
Zawartość opakowania:
1x Dron zdalnie sterowany
3x Baterie
1x Pilot zdalnego sterowania
4x Osłony śmigieł
4x Zapasowe śmigła
1x Śrubokręt
1x Kabel do ładowania USB
1x Instrukcja obsługi
1x Torba do przechowywania
| Marka | Bedee |
| Model | Quadrocopter |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Czas lotu | 15 min |
| Waga produktu | 376,00 g |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Całość / die cast |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 100,00 m |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,370 kg |