5,0
(30)
Valve Corporation
· EAN 814585022261
Konsola Valve Steam Deck OLED 512GB
2 649,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- Valve Corporation
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Steam Deck
Steam Deck OLED jest poprawionym względem poprzednika modelem - lepszy ekran, pojemniejsza bateria, mniejsze zużycie energii, lepsza kultura pracy.
Specyfikacja techniczna:
- Procesor CPU APU AMD, 4-rdzeniowy i 8-wątkowy w architekturze Zen 2 o częstotliwości 2,4-3,5 GHz
- Procesor graficzny AMD, 8 jednostek obliczeniowych w architekturze RDNA 2 o częstotliwości 1-1,6 GHz
- 16 GB zintegrowanej pamięci RAM typu LPDDR5
- Pamięć wbudowana: 512 GB NVMe
- Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 800 pikseli (proporcje 16:10)
- Typ wyświetlacza: Ekran OLED z HDR
- Rozmiar wyświetlacza: przekątna 7,4 cala
- Częstotliwość odświeżania 90Hz
- Bluetooth 5.3
- Trójpasmowe Wi-Fi 6E 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz
- Bateria 50Wh
- System SteamOS 3
- Rozszerzenia microSD
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | Valve Corporation |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Steam Deck |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Przekątna ekranu | 7,40 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Ładowarka, Kabel USB, Etui |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ