Svbony SV28 Luneta Obserwacyjna 20-60x80, BAK4 Prism Teleskop Monokularowy
- Marka
- Svbony
- Model
- SV28
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1012,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 80,00 mm
Svbony SV28 Lunety obserwacyjne ze Statywem, Adapter do Smartfona (20-60x80)
Luneta Svbony 20-60x80mm jest dostarczana ze standardowym statywem i uniwersalnym adapterem do telefonu komórkowego. Idealnie nadaje się do robienia zdjęć i nagrywania filmów podczas odkrywania świata przyrody na duże odległości, dzięki czemu nigdy nie umknie niektórym szczegółom
- Powiększenie 20x-60x; Luneta o dużym powiększeniu pozwala zbliżyć się do celu przy 60x lub zobaczyć najszersze pole widzenia przy 20x; Szerokie pole widzenia na 108-54 stóp/1000 jardów zapewnia więcej celu w polu widzenia;
- Duży obiektyw 80 mm; Wysokiej jakości wielowarstwowa powłoka jest nakładana na wszystkie soczewki i pryzmaty w celu zwiększenia przepuszczalności światła, co zapewnia jasne i bardziej kształtne pole widzenia; pryzmat Bak-4 ma mniej cieni na krawędziach;
- Wygodne oglądanie; Duży okular 21mm z odstępem źrenicy o długości 16-15mm i składaną muszlą oczną; Humanizowany design sprawia, że osoby noszące okulary mogą również uzyskać pole widzenia bez winietowania;
- wysuwana osłona przeciwsłoneczna; Dostosuj osłonę przeciwsłoneczną, aby kontrolować wejście światła, aby zmniejszyć olśnienie; może również chronić soczewkę obiektywu przed kroplami deszczu; Okular wygięty pod kątem 45 stopni zapewnia wygodniejsze oglądanie;
- Nowa aktualizacja ; statyw biurkowy drugiej generacji sprawia, że luneta ma dużą stabilność; Miękka torba przeciwwstrząsowa zapewnia lepszą ochronę podczas aktywności na świeżym powietrzu; zmniejszyć wpływ szoku.
Szerokie pole widzenia
Luneta ma aperturę 80 mm; Zmienne powiększenie od 20x do 60x ułatwia powiększanie celu; zapewnia pole widzenia na 108-54 stóp/1000 jardów
Chowana parasolka
Wodoodporny, odporny na mgłę, odporny na wstrząsy
Dostosuj statyw i gwint interfejsu 1/4
Luneta SV28 jest wyposażona w statyw, możesz regulować statyw w górę iw dół; luneta ma również gwint interfejsu 1/4, pasujący do każdego standardowego statywu fotograficznego
Adapter telefoniczny
Wygodne jest robienie zdjęć i filmów z tego, co zaobserwowałeś; udostępnianie znajomym i rodzinie w sieci społecznościowej
specifications
- Product Type: Angled Spotting Scopes
- Średnica okularu: 21mm
- widzenia: 108-54 ft/1000yds
- Wyjdź z ulgą: 16-14mm
- Wodoodporny: Yes
- Odporny na mgłę: Yes
- Masa netto: 1012g / 35.69oz
- Wymiary: 408x102x145mm / 16.06x5.70x4.02inch
Dołączone części składowe:
1 x Svbony 20-60x80 luneta rozpoznawcza, 1 x uniwersalny adapter do telefonu komórkowego, 1 x torba do przenoszenia, 1 x osłona obiektywu, 1 x osłona okularu, 1 x ściereczka do czyszczenia obiektywu, 1 x statyw, 1 x instrukcja obsługi
| Marka | Svbony |
| Model | SV28 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1012,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 80,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Długość całkowita | 40,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,850 kg |