Słuchawki nauszne Trust GXT433 Pylo
- Kolor
- czarny
- Marka
- Trust
- Model
- GXT433 Pylo
- Mikrofon
- tak
- Materiał
- tworzywo sztuczne
- Impedancja
- 32 Ω
Słuchawki nauszne Trust GXT433 Pylo
Słuchawki gamingowe GXT433 Pylo
Wygodny zestaw słuchawkowy do gier na wielu platformach GXT 433 Pylo ; Zestaw słuchawkowy do gier; Dzięki zestawowi słuchawkowemu GXT 433 Pylo możesz poruszać się po wszystkich grach z niezrównanym komfortem. Ten zestaw słuchawkowy do gier z mocnymi głośnikami można podłączyć do komputera, konsoli, smartfona lub tabletu. Komfort użytkowania w dowolnym miejscu i czasie! Niezwykły komfort; Duże, miękkie nauszniki są wykonane z wygodnej pianki z pamięcią kształtu, dzięki czemu zestaw słuchawkowy idealnie pasuje do Twojej głowy. Regulowany pałąk z atrakcyjnymi detalami ze szczotkowanego metalu stanowi dopełnienie modnego wyglądu słuchawek. Mocny dźwięk; Pylo wyposażony jest w potężne głośniki 50 mm zapewniające głęboki bas i czyste wysokie tony. Dzięki szczegółowemu dźwiękowi natychmiast usłyszysz wrogów i możesz zaskoczyć ich kontatakiem. Ponadto będziesz wydawać jasne wskazówki dla członków swojej drużyny poprzez składany mikrofon. Podłącz i kontroluj; Ten zestaw słuchawkowy ma wbudowanego pilota z regulacją głośności i wyciszeniem mikrofonu, aby natychmiast kontrolować dźwięk w grach. Podłącz zestaw słuchawkowy za pomocą plecionego kabla o długości 1 m do laptopa lub kontrolera lub użyj przedłużacza o długości 1 m, aby łatwo połączyć się z komputerem.
| Kolor | czarny |
| Marka | Trust |
| Model | GXT433 Pylo |
| Mikrofon | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Waga produktu | 321,00 g |
| Cechy dodatkowe | Mikrofon |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Długość przewodu | 1,00 m |
| Wysokość produktu | 195,00 cm |
| Szerokość produktu | 190,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 100,00 cm |
| Regulacja głośności | tak |
| Załączone wyposażenie | Słuchawki |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,589 kg |