5,0
(2)
bez marki
· EAN 885658975807
DRON 4K HD QUADCOPTER ZABAWKA UNIKANIE PRZESZKÓD ZAWIS 2x KAMERA 3x BATERIA
107,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- bez marki
- Model
- L900 Pro SE
- Kamera
- dron w zestawie z kamerą
- Czas lotu
- 45 min
- Rodzaj napędu
- elektryczny
- Stan złożenia
- Złożony
🎁 Wyposażony w kamerę główną 4K, zapewnia wyraźne obrazy latające do tworzenia.
🎁 Dolny aparat jest nie tylko wyposażony w technologię utrzymywania wysokości, która pozwala dronowi stabilnie unosić się w powietrzu, ale może być również używany do robienia zdjęć i nagrywania filmów.
🎁 Z 3 akumulatorami i mocnymi akumulatorami, każdy obsługuje do 15 minut, łącznie 45 minut.
🎁 Inteligentne unikanie przeszkód, w trybie omijania przeszkód dron automatycznie i inteligentnie wykryje przeszkody, podczas lotu w stronę przeszkody uruchomi alarm i natychmiast przestanie lecieć w stronę przeszkody.
✔️ Specyfikacja:
- Materiał: ABS
- Kolor: szary
- Rozmiar: 9,3 * 9 * 2,6 cala
- Odległość kontrolna: 80-100 metrów
- Maksymalna względna wysokość lotu: 100 metrów
- Bateria drona: 3*3,7 V 1800 mAh (ładowalna)
- Czas ładowania: około 60 minut
- Czas lotu: 30-45 minut
- Rozdzielczość wideo: 4K HD
📦️ Pakiet zawiera:
- 1x Dron
- 1x nadajnik
- 1x kabel do ładowania USB
- 1x śrubokręt
- 1x instrukcja obsługi
- 1x torebka
- 3x baterie
- 4x śmigła zamienne
- 4x osłony śmigieł
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | bez marki |
| Model | L900 Pro SE |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Czas lotu | 45 min |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Stan złożenia | Złożony |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 100,00 m |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(1)
5,0
(2)
BEZ MARKI
DRON Z KAMERA ZDALNIE PODWÓJNY APARAT 4K BATERIA LITOWA LS-E525 3×1800 MAH
119,99 zł
Sprawdź
5,0
(2)
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ