Konsola Nintendo Switch Lite czerwony
- Kolor
- czerwony
- Wersja
- Switch Lite
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,28 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola NINTENDO Switch Lite Koralowa + Animal Crossing: New Horizons (cyfrowa) Nintendo Online 12 miesięcy (kod)
Konsola Nintendo Switch Lite Koralowa + Animal Crossing: New Horizons (cyfrowa) + Nintendo Switch Online 12 miesięcy (kod) Ten pakiet zawiera konsolę Nintendo Switch Lite Coral, preinstalowaną grę Animal Crossing: New Horizons i roczną subskrypcję Nintendo Switch Online. Korzyści: - Kolorystyka z motywem Animal Crossing Isabelle - Z konsolą do gier Nintendo Switch Lite możesz grać w swoje ulubione gry* gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz! - Uwaga! Nintendo Switch Lite obsługuje wszystkie gry Nintendo Switch, które obsługują tryb przenośny. Zawartość opakowania: - Konsola Nintendo Switch Lite w kolorystyce Animal Crossing Isabelle - Preinstalowana gra Animal Crossing: New Horizons - 12-miesięczna subskrypcja Nintendo Switch Online (kod) Z grą Animal Crossing: New Horizons możesz rozpocząć nowe życie na pięknej bezludnej wyspie! Wysiądź z samolotu i wyrusz na własną bezludną wyspę, gdzie czekają na Ciebie nowi przyjaciele, odkrycia i możliwości. Buduj, dostosowuj i adaptuj swoją wyspę według własnych upodobań. Zanurz się w świecie nieskończonych możliwości i stwórz własny rajski zakątek z Nintendo Switch Lite!
- System konsoli: Nintendo Switch
- Rodzaj urządzenia: Konsola przenośna
- Ekran dotykowy: tak
- Procesor: NVIDIA Tegra X1
- Przekątna ekranu (cal): 5.5 "
- Rozdzielczość: 1280 x 720
- Dodatkowe informacje: Rodzaj czytnika: microSD
- Pamięć: 32 GB
- Kontroler w zestawie: Nie
- Złącza: USB Typu-C, Wyjście audio, Czytnik kart pamięci microSD
- W opakowaniu znajdziesz: Konsola, Nintendo Switch AC adapter, Animal Crossing: New Horizons (cyfrowa), Nintendo Switch Online 12 mies. (kod), Przewód USB, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
- Kolor: Koralowy
- Waga: 0.28 kg
- Szerokość: 208 mm
- Wysokość: 91.1 mm
- Głębokość: 13.9 mm
- Wariant: Switch Lite Koralowa + Animal Crossing: New Horizons (cyfrowa) + Nintendo Switch Online 12 miesięcy (kod)
- Kod producenta: NSH133
| Kolor | czerwony |
| Wersja | Switch Lite |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,28 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wysokość produktu | 91,10 cm |
| Szerokość produktu | 208,00 cm |
| Głębokość produktu | 13,90 cm |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |