5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453992
Konsola Nintendo Switch Joy-Con v2 Sports Set + Nintendo Online 365 dni
2 199,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- wielokolorowy
- Wersja
- Switch
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,30 kg
Konsola Switch
Nintendo Switch Joy-Con v2 Czerwono-niebieski Sports Set + Nintendo Online 365dni
- nr kat. 1329198
- Typ konsoli: Nintendo Switch
- Kolor: czerwono-niebieski
- Gry w zestawie: Switch Sports
Nr kat. 1329198
Zdjęcia
SPECYFIKACJA
Dane podstawowe
- Typ konsoli: Nintendo Switch
- Ekran: pojemnościowy ekran dotykowy LCD 6.2 cale, rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, 10 punktowy multi-touch
- Procesor: ARM Cortex A57 max 2 GHz
- Karta graficzna: zmodyfikowany procesor NVIDIA Tegra max 1 GHz
- Pamięć RAM: 4 GB
- Pojemność dysku: 32 GB
- Nośnik danych: kartridże do Nintendo Switch
- Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.1 (tylko w trybie TV), przewodowe połączenie sieciowe możliwe przy użyciu adaptera sprzedawanego osobno, NFC
- Wejścia/Wyjścia: złącze USB Type-C, wejście na karty microSD/SDHC/SDXC, złącze słuchawkowe
- Informacje dodatkowe: czujniki: akcelerometr, żyroskop, czujnik światła, głośniki stereo, czas ładowania około 3 h, maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080 pikseli, 60 fps w trybie stacjonarnym, obsługa audio liniowe PCM 5.1ch, czujnik ruchu IR
Parametry fizyczne
- Kolor: czerwono-niebieski
- Wymiary (szer. x wys. x głęb.) mm: 102 x 239 x 13,9 mm (z podłączonymi kontrolerami Joy-Con)
- Waga: 297 g (sama konsola), 398 g (z podłączonymi kontrolerami Joy-Con)
- Zasilanie: bateria litowo-jonowa o pojemności 4310 mAh
Wyposażenie
- Wyposażenie: konsola Nintendo Switch, 2x kontroler Joy-Con, stacja dokująca, 2x pasek na rękę Joy-Con, uchwyt Joy-Con, adapter AC, kabel HDMI, gra
- Gry w zestawie: Switch Sports
- Wymagania systemowe: tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Nintendo Switch Online (sprzedawanej osobno)
- Instrukcja użytkownika: Pobierz
Producent
- Nazwa producenta / importera: ALSO Polska sp. z o.o.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Switch Sports |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 23,90 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,150 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ