5,0
(30)
ASUS
· EAN 197105130159
Konsola przenośna Asus 512 GB 16 GB RAM 7" Bluetooth Wi-Fi
1 999,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Złącza
- USB
- Producent
- ASUS
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Asus Rog Ally
ASUS RC71L#B0CKJ7WZ6Y. Platforma: ASUS ROG Ally, Rozmiar kieszeni dysku SSD: M.2, Model procesora: AMD Ryzen Z1 Extreme. Kolor produktu: Biały, Technologia kontroli gier: Analogowy, Klawisze funkcyjne do gier: D-pad, Przycisk menu, View button. Typ ekranu: LED, Długość przekątnej ekranu: 17,8 cm (7"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px. Typ nośników pamięci: SSD, Wbudowana pojemność pamięci: 512 GB, Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0. Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Złącza | USB |
| Producent | ASUS |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Asus Rog Ally |
| Waga produktu | 2,00 kg |
| Waga urządzenia | 0,61 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Dok do podłączenia |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ