5,0
(30)
ASUS
· EAN 197105155541
Konsola przenośna ASUS ROG Ally Ryzen Z1 Extreme 16GB RAM RC71L 512GB
2 799,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- ASUS
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Asus Rog Ally
Konsola przenośna
ASUS ROG Ally
- nr kat. 1291888
- Wyświetlacz: 7 cali / IPS / 1920 x 1080 / 16:9 / 120Hz / 500 nitów / dotykowy
- Pamięć RAM: 16 GB
- Wbudowana pamięć: 512 GB
Nr kat. 1291888
Zdjęcia
SPECYFIKACJA
Informacje podstawowe
- Wyświetlacz: 7 cali / IPS / 1920 x 1080 / 16:9 / 120Hz / 500 nitów / dotykowy
- Procesor: AMD Ryzen™ Z1 Extreme (8 rdzeni, 16 wątków, 24 MB pamięci podręcznej)
- Grafika: AMD Radeon™ Navi3 Graphics (12 RDNA3 CUs, do 2.7GHz, 8.6 TFlops)
- Wbudowana pamięć: 512 GB
- Pamięć RAM: 16 GB
- Transmisja bezprzewodowa: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2
- Złącza: jack 3,5mm, USB-C, czytnik kart microSD, mobilny interfejs ROG Xg (PCIe x8)
- Akumulator: 4-komorowy Li-ion o pojemności 40 Whr (do 8 godzin pracy)
- Funkcje dodatkowe: certyfikat Hi-Res, Dolby Atmos, FreeSync Premium
Parametry fizyczne
- Kolor: biały
- Wymiary: 280 x 111 x 212 mm
- Waga: 608 g
Wyposażenie
- Wyposażenie: instrukcja obsługi
Producent
- Nazwa producenta / importera: ALSO Polska sp. z o.o.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | ASUS |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Asus Rog Ally |
| Waga produktu | 0,61 kg |
| Waga urządzenia | 0,61 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | zasilacz |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,850 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ