5,0
(30)
Lenovo
· EAN 197532660144
Konsola przenośna Lenovo Legion Go
2 000,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- Lenovo
- Komunikacja
- Bluetooth
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Lenovo Legion Go
Specyfikacja techniczna:
- Typ produktu: Legion Go
- Procesor: AMD Ryzen Z1 Extreme (8 rdzeni, 16 wątków, 3.3 - 5.1 GHz)
- Układ graficzny: AMD RDNA 3.0 (2700 MHz)
- Pamięć RAM: 16 GB LPDDR5X
- Dysk: 512 GB SSD NVMe
- Typ ekranu: Dotykowy, IPS
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
- Przekątna ekranu: 8.8"
- Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1600
- Łączność: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax; Bluetooth 5.2
- Napęd optyczny: Brak
- Złącza: Wyjście audio - 1 szt.; Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt.; USB 3.2 Gen 2 (Typu-C) - 2 szt.
- Przyciski: D-Pad; Gałki analogowe - 2 szt.; Przyciski A/B/X/Y; Lewy/prawy bumper; Lewy/prawy trigger; Przycisk Options; Przycisk Menu; Przycisk Capture; Przycisk zwalniania; Przyciski V1/V2/V3; Przycisk M3
- Zasilanie: Akumulator 49,2 Whr
- Kolor: Czarny
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | Lenovo |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Lenovo Legion Go |
| Waga produktu | 0,85 kg |
| Waga urządzenia | 3,00 kg |
| Przekątna ekranu | 8,80 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Komplet instrukcji, Oryginalne pudełko, Oryginalny dokument zakupu, Oryginalny zasilacz |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,150 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ