5,0
(30)
Lenovo
· EAN 197532748033
Konsola przenośna Lenovo Legion Go 8,00" 512 GB czarna 16 GB RAM
2 099,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- Lenovo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Lenovo Legion Go
Lenovo Legion Go 8APU1. Platforma: Legion Go, Rozmiar kieszeni dysku SSD: M.2, Architektura procesora: AMD Zen 4. Kolor produktu: Czarny, Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa, Klawisze funkcyjne do gier: D-pad. Długość przekątnej ekranu: 22,4 cm (8.8"), Rozdzielczość: 2560 x 1600 px, Jasność: 500 cd/m². Typ nośników pamięci: SSD, Wbudowana pojemność pamięci: 512 GB, Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0. Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | Lenovo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Lenovo Legion Go |
| Waga produktu | 0,85 kg |
| Waga urządzenia | 0,85 kg |
| Przekątna ekranu | 8,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Załączone wyposażenie | Ładowarka |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ