5,0
(30)
Lenovo
· EAN 198157327184
Konsola przenośna Lenovo Legion Go S 8 cali 16 GB 512 GB IPS SteamOS
2 562,80 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- wielokolorowy
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- Lenovo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Lenovo Legion Go S
Konsola przenośna
Lenovo Legion Go S 8ARP1
- Wyświetlacz: 8 cali / IPS / 1920 x 1200 / 16:10 / IPS / 120Hz VRR / 500 nitów / dotykowy / Panda King Glass
- Pamięć RAM: 16GB
- Wbudowana pamięć: 512GB
- System: SteamOS
Zdjęcia
SPECYFIKACJA
Informacje podstawowe
- Rodzaj: Lenovo Legion Go S 8ARP1
- Wyświetlacz: 8 cali / IPS / 1920 x 1200 / 16:10 / IPS / 120Hz VRR / 500 nitów / dotykowy / Panda King Glass
- Procesor: AMD Ryzen Z2 Go
- Grafika: AMD Radeon Graphics
- Wbudowana pamięć: 512GB
- Pamięć RAM: 16GB
- Transmisja bezprzewodowa: Wi-Fi 6e, Bluetooth 5.3
- Głośniki: 2x2W Integrated Speaker System
- Złącza: jack 3,5mm, czytnik kart microSD, 2x USB4 (40Gb/s data transfer DisplayPort™ 1.4, + Power Delivery 3.0)
- Akumulator: 3-komorowy o pojemności 55,5 WHr
- Funkcje dodatkowe: kontrolery TrueStrike
- System: SteamOS
Parametry fizyczne
- Kolor: biały
- Wymiary: 299 x 128 x 23 mm
- Waga: 730 g
Wyposażenie
- Wyposażenie: zasilacz
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | wielokolorowy |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | Lenovo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Lenovo Legion Go S |
| Waga produktu | 0,73 kg |
| Waga urządzenia | 0,73 kg |
| Przekątna ekranu | 8,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Komplet instrukcji, Oryginalny dokument zakupu, Oryginalny zasilacz |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,900 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ