5,0
(30)
Lenovo
· EAN 199271420577
Konsola przenośna Lenovo Legion Go 2 1 TB 32 GB czarna
5 779,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- AUX, HDMI, USB
- Producent
- Lenovo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 32 GB
- Model konsoli
- Lenovo Legion Go 2
Specyfikacja techniczna:
- Typ produktu: Legion Go
- Procesor: AMD Ryzen Z2 Extreme (8 rdzeni, 16 wątków, 3.3 - 5.0 GHz)
- Układ graficzny: AMD RDNA 3.5
- Pamięć RAM: 32 GB LPDDR5X
- Dysk: 1 TB SSD M.2 NVMe
- Typ ekranu: Dotykowy, OLED
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
- Przekątna ekranu: 8.8"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1200
- Łączność: Wi-Fi 6E 802.11 ax; Bluetooth 5.3
- Złącza: USB 3.2 Gen 2 (Typu-C) - 2 szt.; Wyjście audio - 1 szt.; Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt.; USB Typu-C - 2 szt.
- Przyciski: D-Pad; Gałki analogowe - 2 szt.; Lewy/prawy bumper; Lewy/prawy trigger; Łopatki M1/M2; Przyciski A/B/X/Y; Przyciski L1/L2; Przyciski R1/R2; Przycisk funkcyjny; Przyciski Y1/Y2; Przyciski M3/Y3
- Zasilanie: Akumulator 74 Whr
- Moc ładowania: max. 65 W
- Kolor: Czarny
- System operacyjny: Windows 11 Home
- Dodatkowe informacje: Regulacja głośności; Wbudowane głośniki stereo; Wbudowana regulowana podstawka; Czytnik linii papilarnych; Wbudowane pokrętło myszy na prawym kontrolerze; Panel dotykowy; Podwójny mikrofon kierunkowy; Gałki analogowe z Efektem Halla
- Wysokość: 42 mm
- Szerokość: 296 mm
- Głębokość: 137 mm
- Waga: 920 g
- Kod produktu: OUTLET Lenovo Legion Go 2 83N0000FPB | [*(1478736)*]
Co to jest outlet
Dlaczego warto wybrać outlet
Tym samym oszczędzasz, ale wciąż dostajesz produkt z gwarancją i wsparciem technicznym.
Obniżyliśmy cenę prezentowanego produktu ze względu na:
- mikrorysy na lakierowanych elementach
- produkt z regulaminowego zwrotu, po naprawie w autoryzowanym serwisie producenta
Galeria
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | AUX, HDMI, USB |
| Producent | Lenovo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Model konsoli | Lenovo Legion Go 2 |
| Waga produktu | 0,92 kg |
| Waga urządzenia | 0,92 kg |
| Przekątna ekranu | 8,80 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ