5,0
(30)
MSI
· EAN 4711377192934
Konsola przenośna MSI Claw czarna 16 GB RAM 1 TB
1 919,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- MSI
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- MSI Claw
MSI
- Producent: MSI
- przekątna wyświetlacza: 7 cale
- Seria: MSI Claw
- Rodzaj konsoli: przenośna
- Standard komunikacji: Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be)
- pamięć RAM: 16 GB
- dysk twardy: 512 GB
- dodatkowe informacje: czytnik linii papilarnych | wibracje | wbudowane głośniki: 2 x 2 W | system operacyjny: Windows 11 Home Advanced (for Claw)
- Waga: 675 kg
- złącza: 1 x czytnik kart pamięci microSD, 1 x USB-C, 1 x miniJack 3.5 mm
- wymiary: 294 x 117 x 21.2 mm
- Kolor: czarny, czarna, czarny błyszczący, czarno-miętowy, czarny chrom
- maks. rozdzielczość: 1920 x 1080 (FullHD | 120 FPS)
- Model: MSI Claw
- Kod producenta: Claw A1M-064PL
- EAN: 4711377197328
- Kod systemowy: KN-MSI-001
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | MSI |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | MSI Claw |
| Waga produktu | 0,68 kg |
| Waga urządzenia | 0,68 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Etui, Ładowarka |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ