5,0
(30)
MSI
· EAN 4711377193610
Konsola MSI Claw czarna 16 GB RAM 512 GB
1 250,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- MSI
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- MSI Claw
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | MSI |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | MSI Claw |
| Waga produktu | 0,68 kg |
| Waga urządzenia | 0,68 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Etui, Ładowarka |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ