5,0
(30)
MSI
· EAN 4711377319348
Konsola przenośna MSI Claw 8 AI+ 32 GB 1 TB IPS Intel Core Ultra 7 258V
4 299,95 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Producent
- MSI
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 32 GB
- Model konsoli
- MSI Claw
- Waga produktu
- 0,80 kg
Specyfikacja techniczna:
- Typ produktu: MSI Claw
- Procesor: Intel Core Ultra 7 258V z Intel AI Boost (8 rdzeni, do 4.8 GHz)
- Układ graficzny: Intel Arc Graphics
- Pamięć RAM: 32 GB LPDDR5X
- Dysk: 1 TB SSD NVMe
- Typ ekranu: Dotykowy, IPS
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
- Przekątna ekranu: 8"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1200
- Łączność: Wi-Fi 7 802.11be; Bluetooth 5.4
- Napęd optyczny: Brak
- Złącza: Wyjście audio - 1 szt.; Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt.; Thunderbolt 4 (DisplayPort, PD 3.0) - 2 szt.
- Przyciski: D-Pad; Gałki analogowe - 2 szt.; Lewy/prawy bumper; Lewy/prawy trigger; Łopatki M1/M2; Przyciski A/B/X/Y; Przycisk Menu; Przycisk Options; Przycisk View; Przycisk MSI Center M
- Zasilanie: Akumulator 80 Whr
- Moc ładowania: max. 65 W
- Kolor: Czarno-brązowy
- System operacyjny: Windows 11 Home
- Dodatkowe informacje: Obsługa VRR; Akcelerometr; Żyroskop; Haptyka HD; Podświetlenie RGB; Regulacja głośności; Wbudowane głośniki stereo; Czytnik linii papilarnych; Konfigurowalne przyciski; Gałki analogowe z Efektem Halla
- Dołączone akcesoria: Zasilacz sieciowy
- Wysokość: 126 mm
- Szerokość: 299 mm
- Głębokość: 24 mm
- Waga: 795 g
- Kod produktu: MSI Claw 8 AI+ A2VM (Intel® Arc Graphics) | A2VM-037PL | [*(1335863)*]
Galeria
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Producent | MSI |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Model konsoli | MSI Claw |
| Waga produktu | 0,80 kg |
| Waga urządzenia | 0,80 kg |
| Przekątna ekranu | 8,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Zasilacz sieciowy |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ