5,0
(30)
ASUS
· EAN 4711387255490
Konsola przenośna ASUS ROG Ally biała model RC71L Z1 512GB + zasilacz
3 197,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- ASUS
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Asus Rog Ally
Specyfikacja techniczna:
- Typ produktu: ASUS ROG Ally
- Procesor: AMD Ryzen Z1 (6 rdzeni, 12 wątków, 3.2 - 4.9 GHz)
- Układ graficzny: AMD RDNA 3.0 (2700 MHz)
- Pamięć RAM: 16 GB LPDDR5
- Dysk: 512 GB SSD NVMe
- Typ ekranu: Dotykowy, IPS
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
- Przekątna ekranu: 7"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080
- Łączność: Wi-Fi 6E 802.11 ax
- Napęd optyczny: Brak
- Złącza: USB 3.2 Gen 2 (Typu-C) - 1 szt.; Wyjście audio - 1 szt.; Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt.; Złącze ROG XG - 1 szt.
- Przyciski: D-Pad; Gałki analogowe - 2 szt.; Lewy/prawy bumper; Lewy/prawy trigger; Łopatki M1/M2; Przycisk [+]; Przycisk [-]; Przyciski A/B/X/Y; Przycisk Armoury Crate; Przycisk Home; Przycisk Menu; Przycisk View
- Zasilanie: Akumulator 5200 mAh, litowo-jonowy
- Kolor: Biało-czarny
- Dodatkowe informacje: AMD FreeSync; Dolby Atmos; Podświetlenie RGB; Szkło Corning Gorilla Glass DXC; Szkło Corning Gorilla Glass Victus; Wbudowane głośniki stereo; System Operacyjny Windows 11; Kompatybilny z Armoury Crate SE; Kompatybilny z Xbox Game Pass; Kompatybilny z Steam; Kompatybilny z EA App; Kompatybilny z Epic Games
- Dołączone akcesoria: Kabel USB Typu-C; Ładowarka
- Wysokość: 32 mm
- Szerokość: 280 mm
- Głębokość: 111 mm
- Waga: 608 g
- Kod producenta: RC71L-NH019W
- Kod produktu: ASUS ROG Ally AMD Ryzen Z1 / Windows 11 Home / 7” FHD IPS | RC71L-NH019W | [*(1177511)*]
Galeria
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | ASUS |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Asus Rog Ally |
| Waga produktu | 608,00 kg |
| Waga urządzenia | 0,61 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Dedykowane etui ochronne na konsolę, Szkło hartowane Premium na ekran |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ