5,0
(30)
GPD
· EAN 4894293894905
Konsola Retro X2 HDMI Game Stick 64 GB 30tyś gier
181,80 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- GPD
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 64 GB
- Model konsoli
- GPD Win 2
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | GPD |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Model konsoli | GPD Win 2 |
| Waga produktu | 0,35 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dysk / wbudowana pamięć | 64 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,100 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ