5,0
(30)
ZOTAC
· EAN 4895173630453
Zotac Gaming Zone konsola przenośna AMD Ryzen 7 8840U 16GB 512GB 7''
3 444,33 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- ZOTAC
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Model konsoli
- Zotac Gaming Zone
- Waga produktu
- 0,69 kg
Specyfikacja techniczna:
- Typ produktu: ZOTAC GAMING ZONE
- Procesor: AMD Ryzen 7 8840U (8 rdzeni, 3.3 GHz)
- Układ graficzny: AMD RDNA 3.0 (2700 MHz)
- Pamięć RAM: 16 GB LPDDR5X
- Dysk: 512 GB SSD M.2 NVMe
- Typ ekranu: Dotykowy, AMOLED
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
- Przekątna ekranu: 7"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080
- Łączność: Wi-Fi 6E 802.11 ax; Bluetooth 5.2
- Napęd optyczny: Brak
- Złącza: USB 4 (Typu-C) - 2 szt.; Wyjście audio - 1 szt.; Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt.
- Przyciski: D-Pad; Gałki analogowe - 2 szt.; Lewy/prawy bumper; Lewy/prawy trigger; Przyciski A/B/X/Y; Przycisk Home; Trackpad - 2 szt.; Przycisk More; Przycisk Zone
- Zasilanie: Akumulator 48,5 Wh, litowo-jonowy
- Kolor: Czarny
- System operacyjny: Windows 11
- Dodatkowe informacje: Obsługa HDR; Podświetlenie RGB; Regulacja głośności; Wbudowane głośniki stereo; Wbudowany mikrofon; Wbudowana przednia kamera (1MP, 720p); Przyciski spustowe z efektem Halla; Przycisk zasilający z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych; Chłodzenie aktywne
- Dołączone akcesoria: Kabel USB Typu-C; Ładowarka; Zestaw wtyczek
- Wysokość: 40 mm
- Szerokość: 310 mm
- Głębokość: 135 mm
- Waga: 692 g
- Kod produktu: Zotac Gaming Zone AMD Ryzen 8840U / 512GB / 7" Amoled 120Hz /Win11 | ZGC-G1A1W-01 | [*(1275256)*]
Galeria
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | ZOTAC |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Model konsoli | Zotac Gaming Zone |
| Waga produktu | 0,69 kg |
| Waga urządzenia | 0,69 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ