5,0
(30)
MSI
· EAN 6900012986894
Konsola przenośna MSI Claw 16 GB RAM 512 GB czarna
1 325,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- MSI
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- MSI Claw
Informacje podstawowe
- Rodzaj: MSI Claw
- Wyświetlacz: 7 cali / IPS / 1920 x 1080 / 16:9 / 120Hz / 500 nitów / dotykowy
- Procesor: Intel Core Ultra 5 135H
- Grafika: Intel Arc Graphics
- Wbudowana pamięć: 512 GB
- Pamięć RAM: 16 GB
- Transmisja bezprzewodowa: Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4
- Złącza: jack 3,5mm, USB-C, czytnik kart microSD
- Akumulator: 6-komorowy o pojemności 53 WHr
- Funkcje dodatkowe: certyfikat Hi-Res
Parametry fizyczne
- Kolor: czarny
- Wymiary: 294 x 117 x 21 mm
- Waga: 675 g
Wyposażenie
- Wyposażenie: instrukcja obsługi, kabel USB, etui, smycz, szkło hartowane, brelok do kluczy, stacja dokująca
Producent
- Nazwa producenta: Marka:
- MSI Computer Europe BV: MSI
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | MSI |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | MSI Claw |
| Waga produktu | 0,68 kg |
| Waga urządzenia | 0,68 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Etui |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ