5,0
(30)
Lenovo
· EAN 6900014877619
OUTLET Konsola mobilna Lenovo Legion Go AMD Ryzen Z1 Extreme 8,8” FHD IPS
2 650,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- Lenovo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Lenovo Legion Go
Specyfikacja techniczna:
- Typ produktu: Legion Go
- Procesor: AMD Ryzen Z1 Extreme (8 rdzeni, 16 wątków, 3.3 - 5.1 GHz)
- Układ graficzny: AMD RDNA 3.0 (2700 MHz)
- Pamięć RAM: 16 GB LPDDR5X
- Dysk: 512 GB SSD NVMe
- Typ ekranu: Dotykowy, IPS
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
- Przekątna ekranu: 8.8"
- Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1600
- Łączność: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax; Bluetooth 5.2
- Napęd optyczny: Brak
- Złącza: USB 4 (Typu-C) - 2 szt.; Wyjście audio - 1 szt.; Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt.
- Przyciski: D-Pad; Gałki analogowe - 2 szt.; Lewy/prawy bumper; Lewy/prawy trigger; Przyciski A/B/X/Y; Przycisk Capture; Przycisk Menu; Przycisk Options; Przycisk zwalniania; Przyciski V1/V2/V3; Przycisk M3
- Zasilanie: Akumulator 49,2 Whr
- Kolor: Czarny
- System operacyjny: Windows 11
- Dodatkowe informacje: Dolby Atmos; Regulacja głośności; Wbudowane głośniki stereo; Wbudowana regulowana podstawka; Zdejmowany dżojstik; Obsługa kart pamięci microSD o pojemności do 2 TB; Kompatybilny z Xbox Game Pass; Kompatybilny z Steam; Kompatybilny z EA App; Kompatybilny z Epic Games; Kompatybilny z Battle.net
- Dołączone akcesoria: Abonament Xbox Game Pass Ultimate (3-miesięczna subskrypcja usługi); Ładowarka; Etui przenośne; Akcesorium do trybu FPS
- Kod produktu: Lenovo Legion Go AMD Ryzen Z1 Extreme / 8,8” FHD IPS / Windows 11 83E1000QPB | [*(1487761)*]
Co to jest outlet
Dlaczego warto wybrać outlet
Tym samym oszczędzasz, ale wciąż dostajesz produkt z gwarancją i wsparciem technicznym.
Obniżyliśmy cenę prezentowanego produktu ze względu na:
- rysy na lakierowanych elementach
- odbarwienia na obudowie
- rysy na wyświetlaczu
- brak kodu
- produkt po ekspozycji w salonie stacjonarnym
Galeria
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | Lenovo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Lenovo Legion Go |
| Przekątna ekranu | 8,80 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Komplet instrukcji |
| Dysk / wbudowana pamięć | 512 GB |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ