Konsola Valve Steam Deck LCD 256GB
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- Valve Corporation
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Steam Deck
Cały fabryczny komplet.
Specyfikacja techniczna:
- Procesor CPU APU AMD, 4-rdzeniowy i 8-wątkowy w architekturze Zen 2 o częstotliwości 2,4-3,5 GHz
- Procesor graficzny AMD, 8 jednostek obliczeniowych w architekturze RDNA 2 o częstotliwości 1-1,6 GHz
- 16 GB zintegrowanej pamięci RAM typu LPDDR5
- Pamięć wbudowana: 256 GB NVMe
- Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 800 pikseli
- Typ wyświetlacza: Ekran LCD z optycznie zespolonym panelem IPS dla lepszej czytelności
- Rozmiar wyświetlacza: przekątna 7 cali
- Częstotliwość odświeżania 60Hz
- Bluetooth 5.0
- Trójpasmowe Wi-Fi 2,4 GHz, 5 GHz
- Bateria 40Wh
- System SteamOS 3
- Rozszerzenia microSD
Steam Deck z ekranem LCD to oryginalny model, który jest świetnym punktem wejścia do świata przenośnego grania na PC. Stanowi on równowagę między wydajnością, ergonomią i żywotnością akumulatora oraz został zaprojektowany z myślą o wygodzie podczas długich sesji grania. Steam Deck radzi sobie z najnowszymi tytułami oraz jest wspierany regularnymi aktualizacjami oprogramowania.
Steam Deck obsługuje technologię Bluetooth, a jego port USB-C pozwala na korzystanie ze wszystkich możliwych urządzeń wejścia i wyjścia: twojego telewizora, monitora, a nawet starego CRT, jeśli masz odpowiednie kable. Gdy Steam Deck jest podłączony do stacji dokującej, jego port USB-C może obsługiwać wideo, audio, dane wejściowe itp. Po prostu podłącz urządzenia peryferyjne lub użyj oficjalnej stacji dokującej dla Steam Decka, a nie ominie cię żadna forma zabawy.
Steam Deck OLED działa pod kontrolą systemu operacyjnego SteamOS, specjalnie dostosowanego do potrzeb graczy. Otwiera dostęp do pełnej biblioteki Steam, a także umożliwia korzystanie z innych platform, takich jak Xbox Cloud Gaming, co zapewnia szerokie spektrum rozrywki. Z obsługą standardu Wi-Fi, konsola oferuje zwiększoną przepustowość i stabilność rozgrywki online. Szybsze pobieranie danych oraz płynna rozgrywka stają się normą. Steam Deck LCD to wszechstronne rozwiązanie dzięki technologii Bluetooth i złączu USB-C, pozwalając na podłączanie różnorodnych urządzeń i czerpanie radości z gier na telewizorze czy monitorze za pomocą stacji dokującej.
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | Valve Corporation |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Steam Deck |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Ładowarka, Kabel USB, Etui |
| Dysk / wbudowana pamięć | 256 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |