5,0
(30)
Valve
· EAN 814585022070
Konsola przenośna Steam Deck 256 GB szara
2 424,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- szary
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- Valve
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Steam Deck
Valve Steam Deck - 256 GB konsola (UK) (PC)
Producent: Steam Deck
- 814585022070
- język: english
- punkt znaku wypunktowania: 814585022070
- ilość sztuk w opakowaniu: 1
- marka: Steam Deck
- platforma sprzętowa: PlayStation 5
- zewnętrznie przypisany identyfikator produktu: 814585022070, 0814585022070
- Liczba przedmiotów: 1
- numer części: 814585022070
- kolor: czarny
- waga opakowania przedmiotu: 1.642 kilograms
- producent: Steam Deck
- zalecane węzły przeglądania: 20861534031
- gatunek muzyczny: Akcja: Walka
- numer modelu: 814585022070
- nazwa przedmiotu: Valve Steam Deck - 256 GB konsola (UK) (PC)
- data premiery: 2023-01-01T00:00:01Z
- data uruchomienia strony produktu: 2023-11-17T16:26:12.219Z
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | szary |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | Valve |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Steam Deck |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Przekątna ekranu | 7,00 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Ładowarka, Pełny zestaw producenta, Pokrowiec, Steam Deck |
| Dysk / wbudowana pamięć | 256 GB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ