5,0
(30)
Valve Corporation
· EAN 814585022537
Konsola Valve Steam Deck OLED 1 Tb BIAŁA LIMITOWANA
3 799,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Złącza
- USB
- Producent
- Valve Corporation
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Pamięć RAM
- 16 GB
- Model konsoli
- Steam Deck
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Złącza | USB |
| Producent | Valve Corporation |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model konsoli | Steam Deck |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Przekątna ekranu | 7,40 " |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | Ładowarka, Pokrowiec, Pudełko, Steam Deck |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
5,0
(30)
5,0
(30)
5,0
(1)
ONE-NETBOOK
OneXplayer G1 przenośna konsola AMD AI370 HX 370 64GB RAM 4TB 8,8" 144Hz
5 899,00 zł
Sprawdź
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ