4,9
(463)
Nintendo
· EAN 045496321543
Konsola Nintendo Switch 2
1 999,90 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth
- Waga produktu
- 0,53 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Nintendo Switch 2
Nintendo
- Producent: Nintendo
- Rodzaj produktu: konsola przenośna
- przekątna wyświetlacza: 7.9 cale
- Seria: Nintendo Switch
- Kolor: czarny, czarna, czarny błyszczący, czarno-miętowy, czarny chrom
- Standard komunikacji: Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax)
- procesor graficzny: dedykowany (NVIDIA)
- dysk twardy: 256 GB
- Pamięć RAM: 12 GB
- dodatkowe informacje: ekran dotykowy | wbudowany mikrofon | pamięć wewnętrzna z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD Express do 2 TB | akumulator: 5220 mAh | tryb stacjonarny (po podłączeniu do telewizora): 4K (60 FPS) przez HDMI z obsługą HDR10 i VRR ? | nowy system magnetycznego mocowania | dodatkowy przycisk "C" umożliwiający szybki dostęp do funkcji GameChat | wbudowane czujniki ruchu pozwalające na używanie kontrolerów jako myszy w kompatybilnych grach
- Waga: 0.534 kg
- złącza: 1 x gniazdo na kartridż, 2 x USB-C, 1 x miniJack 3.5 mm, 1 x wyjście HDMI
- Wymiary: 272 x 166 x 13.9 mm
- maks. rozdzielczość: 1920 x 1080 (FullHD | 120 FPS)
- Model: Nintendo Switch 2
- Kod producenta: N2H001
- EAN: 045496321543
- Nazwa produktu: Nintendo Switch 2
- Kod systemowy: KN-NIN-183
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Waga produktu | 0,53 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | FC 25 |
| Wysokość produktu | 166,00 cm |
| Szerokość produktu | 272,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 13,90 cm |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,630 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ