4,9
(463)
Nintendo
· EAN 045496337254
Konsola Nintendo czarna z grą Pokémon Legends: Z-A, 2 kontrolery
2 399,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,54 kg
- Gry w zestawie
- tak
Nintendo Switch 2 + Pokémon Legends: Z-A: Switch 2 Edition. Platforma: Nintendo Switch 2. Kolor produktu: Czarny, Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa, Klawisze funkcyjne do gier: D-pad, Przycisk Home, Przycisk menu, Przycisk zasilania. Typ ekranu: LCD, Długość przekątnej ekranu: 20,1 cm (7.9"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px. Typ nośników pamięci: Flash, Wbudowana pojemność pamięci: 256 GB, Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD Express. Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz, Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,54 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Pokémon Legends: Z-A |
| Wysokość produktu | 114,00 cm |
| Szerokość produktu | 272,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 13,90 cm |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,660 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ