4,9
(463)
Nintendo
· EAN 6900013441521
Konsola Nintendo Switch 2 czarna 2 kontrolery
2 099,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,54 kg
- Gry w zestawie
- nie
Specyfikacja techniczna:
- Typ produktu: Switch 2
- Dysk: 256 GB
- Typ ekranu: Dotykowy, LCD
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
- Przekątna ekranu: 7.9"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080
- Łączność: Bluetooth 5.0; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
- Napęd optyczny: Brak
- Złącza: Wyjście audio - 1 szt.; Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt.; USB 3.2 Gen 2 (Typu-C) - 2 szt.
- Przyciski: Gałki analogowe - 2 szt.; Lewy/prawy bumper; Lewy/prawy trigger; Przycisk ; Przycisk ; Przycisk Home; Przyciski ᐃ/ᐁ/ᐅ/ᐊ; Przycisk Capture; Przycisk zwalniania; Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przycisk C; Przycisk SL; Przycisk SR
- Zasilanie: Akumulator 5220 mAh, litowo-jonowy
- Moc ładowania: max. 60 W
- Kolor: Czarny
- Dodatkowe informacje: Wbudowane głośniki stereo; Obsługa HDR10; Regulacja głośności; Zdejmowany dżojstik; Wbudowana regulowana podstawka; Obsługa VRR; Akcelerometr; Żyroskop; Wbudowany mikrofon z redukcją szumów; Kontrolery mocowane magnetycznie do obudowy konsoli; Wbudowany port LAN w stacji dokującej; Wbudowane złącze HDMI w stacji dokującej; Obsługa kompatybilnych kart pamięci microSD o pojemności do 2 TB; Wsteczna kompatybilność z grami Nintendo Switch; Maksymalny czas pracy na baterii: ok. 6,5h; Wibracje HD rumble 2
- Liczba kontrolerów w zestawie: 2
- Dołączone akcesoria: Lewy i prawy kontroler Joy-Con 2; Stacja dokująca; Pasek Joy-Con 2 Strap - 2 szt.; Uchwyt Joy-Con 2 Grip; Zasilacz sieciowy; Kabel HDMI o ultra wysokiej prędkości
- Wysokość: 114 mm
- Szerokość: 272 mm
- Głębokość: 13,9 mm
- Waga: 535 g
- Kod produktu: Nintendo Switch 2 Black | [*(001326725)*]
Galeria
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,54 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | nie |
| Wysokość produktu | 11,40 cm |
| Szerokość produktu | 27,20 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ