Konsola Nintendo Switch szara
- Kolor
- szary
- Wersja
- Switch
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,30 kg
Nintendo Switch V2 Grey to przełomowa stacjonarna konsola do gier wideo. Ekran pojemnościowy wspiera sterowanie wielodotykowe dla kompatybilnych z gier. Bateria wytrzymuje nawet do ponad sześciu godzin, ale czas ten zależeć będzie od sposobu korzystania z konsoli. Podczas przebywania poza domem konsolę Nintendo Switch można naładować podłączając zasilacz do wejścia USB typu C.
Konsola została wyposażona w procesor główny i procesor graficzny oparte na technologii Tegra X1 firmy Nvidia. Składa się on z czterech rdzeni Cortex-A57 oraz czterech Cortex-A53. Pojemność pamięci wewnętrznej urządzenia to 32 GB.
Obsługuje karty pamięci microSDHC i microSDXC o pojemności do 2 terabajtów.
Stacja dokująca ma port HDMI, USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz gniazdo ładowania typu USB-C.
Cechy produktu:
- Platforma: Nintendo Switch,
- Kolor produktu: Szary,
- Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa,
- Klawisze funkcyjne do gier: D-pad,
- Typ ekranu: LCD,
- Długość przekątnej ekranu (cale): 15,8 cm (6.2"),
- Rozdzielczość: 1280 x 720 piksele,
- Wbudowana pojemność pamięci: 32 GB,
- Typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC,
- Standardy Wi- Fi: 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac).
Zestaw zawiera:
- konsola Nintendo Switch v2
- 2x kontroler Joy-Con
- stacja dokująca
- 2x pasek na rękę Joy-Con
- uchwyt Joy-Con
- adapter AC
- kabel HDMI
| Kolor | szary |
| Wersja | Switch |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Nie |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 23,90 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | Kabel USB;Zasilacz sieciowy |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |