Konsola Nintendo Switch Lite szara + ładowarka
- Kolor
- szary
- Wersja
- Switch Lite
- Złącza
- USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,28 kg
Nintendo Switch Lite to kompaktowy, leciutki dodatek do rodziny Nintendo Switch z wbudowanymi kontrolerami.
Nintendo Switch Lite obsługuje gry na Nintendo Switch, w które można grać w trybie przenośnym. To świetna wiadomość dla osób, które często grają w podróży oraz dla tych, którzy lubią grać online lub w lokalnym bezprzewodowym multiplayerze z przyjaciółmi i rodziną, a już posiadają konsolę Nintendo Switch.
Możesz nosić swoje ulubione gry ze sobą
Nintendo Switch Lite obsługuje wszystkie gry na Nintendo Switch, w które można grać w trybie przenośnym.
Jeśli gra wymaga użycia funkcji kontrolerów Joy-Con, takich jak HD rumble, IR Motion Camera i Joy-Con motion sensors, niektóre opcje nie będą dostępne podczas grania na Nintendo Switch Lite. Do korzystania z tych opcji potrzebne będą kontrolery Joy-Con (sprzedawane oddzielnie).
W przypadku gier, które nie obsługują trybu przenośnego, gracze mogą bezprzewodowo podłączyć kontrolery Joy-Con (sprzedawane oddzielnie) do Nintendo Switch Lite. W takim przypadku potrzebne będzie urządzenie do ładowania kontrolerów Joy-Con, takie jak Joy-Con charging grip. Aby sprawdzić, jaki tryb gry obsługuje dana gra, przeczytaj informacje na opakowaniu lub odwiedź Nintendo eShop.
Połącz osiem konsoli, by grać w multiplayerze
Lokalny multiplayer
Gracze mogą połączyć siły na ośmiu konsolach Nintendo Switch lub Nintendo Switch Lite, aby grać przeciw sobie lub współpracować w grach multiplayer.
Online multiplayer
Z członkostwem Nintendo Switch Online możesz zaprzyjaźnić się z graczami z całego świata, uzyskać dostęp do biblioteki klasycznych gier NES z dodatkowymi opcjami online, cieszyć się ekskluzywnymi ofertami, takimi jak TETRIS® 99 i Nintendo Switch Game Vouchers, i wiele więcej!
| Kolor | szary |
| Wersja | Switch Lite |
| Złącza | USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,28 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | brak |
| Wysokość produktu | 9,11 cm |
| Szerokość produktu | 20,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | gra, nowa ładowarka, Konsola nintendo switch lite 32gb, nowe etui do switch lite, pudełko gratisy |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |