Konsola Nintendo Switch Animal Crossing Edition
- Kolor
- wielokolorowy
- Wersja
- Switch
- Złącza
- AUX, HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,30 kg
KONSOLA NINTENDO SWITCH
NOWY ULEPSZONY MODEL 2019
Zestaw zawiera:
- Konsolę Nintendo Switch
- stację dokującą do TV
- lewy Joy-Con
- prawy Joy-Con
- Joy-Con grip
- parę pasków strap na rękę
- ładowarkę sieciową
- kabel HDMI
- etui ochronne z kieszonkami na gry
- szkło hartowane na ekran
- grę ZELDA LINK'S AWAKENING
Lokalne multiplayer jak nigdy dotąd.
Nintendo Switch ułatwi graczom pozostawanie w kontakcie. Aż do 8 konsol może być ze sobą podłączonych w lokalnej bezprzewodowej rozgrywce. Konsola będzie również wspierać Multiplayer Online Wi-Fi.
Wszystko co potrzebne w jednym opakowaniu.
W opakowaniu konsoli Nintendo Switch znajdziecie wszystko potrzebne do tego, abyście mogli od razu rozpocząć grę.
- Nowy wymiar kontroli
Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi, aby cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być używany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem.
Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć, aby momentalnie wykonać zrzut ekranu swojej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym.
W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co pozwala na interakcję z figurkami amiibo, a także czujnik ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, kształt oraz ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza, a także, czy gracz pokazuje nią papier, kamień czy nożyce.
Oba Joy-Cony posiadają zaawansowane wibracje HD, które pozwalają na odczucie delikatnych, prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli doświadczyć poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków.
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Złącza | AUX, HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Animal Crossing |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 23,90 cm |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | kod do gry, kontrolery |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |