5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453176
Konsola Nintendo Switch Lite różowy
888,51 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- różowy
- Wersja
- Switch Lite
- Złącza
- USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,15 kg
KONSOLA Nintendo Switch Lite
- Platforma: Switch
- Dysk twardy: 32 GB
- Procesor [MHz]: NVIDIA Tegra X1
- Pamięć RAM [MB]: 4096
- Przekątna ekranu [cal]: 5.5
- Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720
- Ekran dotykowy: TAK
- Ilość kolorów: 16.7 miliona
- Inne: Możliwość pracy w poziomie
- Rodzaj czytnika: microSD
- Wbudowany głośnik: Stereo
- Porty: Wejście na karty pamięci microSD 1x USB-C
- Wyjście audio: TAK
- Sieć: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
- USB: Tak
- Bluetooth: 4.1
- Inne: NFC
- Wysokość [mm]: 91.1
- Szerokość [mm]: 208
- Głębokość [mm]: 13.9
- Waga [kg]: 0.28
- Kolor: Szary
- Załączone wyposażenie: Nintendo Switch AC adapter Przewód USB
Przeznaczone do grania w trybie przenośnym
Nintendo Switch Lite obsługuje tylko tryb przenośny. Jest idealna w podróży, kompaktowa i leciutka, z wbudowanymi kontrolerami, jest też kompatybilna z grami na Nintendo Switch, w które można grać w trybie przenośnym. Ma 5.5 calowy ekran LCD z rozdzielczością 1280x720, bateria wytrzyma dłużej niż w przypadku Nintendo Switch, chociaż zależy to od gry i sposobu użycia. Konsola waży ok. 275 g.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | różowy |
| Wersja | Switch Lite |
| Złącza | USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,15 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Animal Crossing: New Horizons |
| Wysokość produktu | 9,11 cm |
| Szerokość produktu | 20,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | GWARANCJA 1 MIESIĄC, NINTENDO SWITCH LITE, ORYGINALNE OPAKOWANIE, PEŁNE OKABLOWANIE |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,280 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ