Konsola Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition
- Kolor
- czerwony
- Wersja
- Switch
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,30 kg
KONSOLA NINTENDO SWITCH
Z OFICJALNEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI
Wersja Konsoli V2 , wyróżniająca się dłuższym czasem grania
Zestaw zawiera:
- Konsolę Nintendo Switch
- stację dokującą do TV
- lewy Joy-Con
- prawy Joy-Con
- Joy-Con grip
- parę pasków strap na rękę
- ładowarkę sieciową
- kabel HDMI
- Etui
- Szkło hartowane na ekran
- gra Super Mario Odyssey
- gra Minecraft
- Nowy wymiar kontroli
Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi, aby cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być używany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem.
Oba Joy-Cony posiadają zaawansowane wibracje HD, które pozwalają na odczucie delikatnych, prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli doświadczyć poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków.
| Kolor | czerwony |
| Wersja | Switch |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | MARIO GALAXY, SUNSHINE, 64, MARIO KART 8 DELUXE |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 23,90 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |