5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453251
Konsola Nintendo Switch wielokolorowy
474,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- wielokolorowy
- Wersja
- Switch
- Złącza
- USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,30 kg
Konsola Nintendo Switch FORTNITE edycja specjalna
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oficjalny produkt firmy Nintendo.
W zestawie:
- konsola Nintendo Switch FORTNITE edycja specjalna,
- dwa kontrolery Nintendo Joy-Con,
- dwa paski na nadgarstek,
- zasilacz,
- chwyt Joy-Con,
- kabel HDMI.
Nie zawiera kodu na pobranie dodatku
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Złącza | USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Fortnite PL + DLC Wildcat + 2000VB |
| Wysokość produktu | 1,40 cm |
| Szerokość produktu | 23,90 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 10,20 cm |
| Załączone wyposażenie | DWA KONTROLERY, GWARANCJA 1 MIESIĄC, NINTENDO SWITCH MARIO LIMITED, PEŁNE OKABLOWANIE, STACJA DOKUJĄCA |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ