5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453282
Nintendo Switch Lite koralowa z grą Animal Crossing New Horizons
749,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- różowy
- Wersja
- Switch Lite
- Złącza
- AUX, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,15 kg
Nintendo Switch Lite (Coral) Animal Crossing: New Horizons Pack + NSO 3 months (Limited). Platforma: Nintendo Switch Lite, Model procesora: NVIDIA Custom Tegra. Kolor produktu: Koralowy, Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa, Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk Home, Przycisk zasilania. Typ ekranu: LCD, Długość przekątnej ekranu: 14 cm (5.5"), Rozdzielczość: 1280 x 720 px. Wbudowana pojemność pamięci: 32 GB, Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2 TB. Standardy Wi- Fi: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | różowy |
| Wersja | Switch Lite |
| Złącza | AUX, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,15 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Animal Crossing: New Horizons |
| Wysokość produktu | 9,11 cm |
| Szerokość produktu | 20,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | Ładowarka |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,280 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ