Konsola Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition HAC-001 komplet
- Kolor
- szary
- Wersja
- Switch
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,50 kg
Konsola Nintendo Switch MONSTER HUNTER RISE Edition
Nintendo Switch:
Nintendo Switch to przełomowa stacjonarna konsola do gier wideo. Po raz pierwszy gracze mogą w pełni cieszyć się konsolą stacjonarną kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcą. Ekran posiada pojemnościowe możliwości wielodotykowe dla kompatybilnych z nim gier. Bateria może wytrzymać ponad sześć godzin, ale czas ten zależeć będzie od korzystania z konsoli. Przykładowo, w The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie można grać przez około trzy godziny po jednym ładowaniu. Podczas przebywania poza domem konsolę Nintendo Switch można naładować, podłączając zasilacz do wejścia USB typu C.
Monster Hunter Rise:
Osadzona w kraju inspirowanym ninja, Kamura Village, gra Monster Hunter Rise zaprasza do poznawania bogatej natury oraz do pojedynków z przerażającymi potworami, to wszystko aby stać się najlepszym łowcą.
Akcja rozgrywa się pół wieku po straszliwej katastrofie. Łowcy muszą stawić czoła nowemu i przerażającemu zagrożeniu, potworowi, który wkrótce powstanie i ponownie pogrąży kraj w chaosie.
Poluj w pojedynkę lub współpracuj ze znajomymi, aby wykonywać zadania i eliminować ogromne potwory za pomocą wybranych broni
| Kolor | szary |
| Wersja | Switch |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,50 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Tak |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 23,90 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,30 cm |
| Załączone wyposażenie | Szkło hartowane Premium na ekran |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |