5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453466
Konsola Nintendo Switch wielokolorowy
2 149,35 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- wielokolorowy
- Wersja
- Switch
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 1,55 kg
Konsola
Nintendo Switch wersja OLED
WERSJA KOLORYSTYCZNA: CZERWONO - NIEBIESKA
Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI
Najważniejsze cechy:
- Wbudowane głośniki stereo
- Wbudowany wyświetlacz
- Regulacja głośności
- Zdejmowany dżojstik
- Wydajna bateria
- Ekran dotykowy 7” OLED
- Wbudowana regulowana podstawka
Opakowanie zawiera:
- Konsolę Nintendo Switch
- stację dokującą do TV
- lewy Joy-Con
- prawy Joy-Con
- Joy-Con grip
- parę pasków strap na rękę
- ładowarkę sieciową
- kabel HDMI
Konsola Nintendo Switch OLED - Czerwono - Niebieska
- Poznaj najnowszy model konsoli Nintendo Switch wyposażony w 7-calowy ekran OLED, szeroką regulowaną podstawkę, wbudowane głośniki z ulepszonym dźwiękiem, a także 64 GB pamięci wewnętrznej.
- Ponadto nowa stacja dokująca oferuje możliwość podłączenia kabla sieciowego, co przełoży się na bardziej stabilne połączenie podczas gry online w trybie TV.
7-calowy ekran OLED
- Nowy model konsoli Nintendo Switch wyróżnia się zupełnie nowym, pełnym żywych kolorów ekranem OLED z cieńszą ramką. Ciesz się naturalnymi kolorami i wysokim kontrastem na dużym ekranie, co przekłada się na bogate wrażenia w grach w trybie przenośnym i tabletop.
Więcej pamięci i ulepszony dźwięk
- W modelu konsoli Nintendo Switch z ekranem OLED zastosowano 64 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu zmieścisz więcej gier i innych treści. Ponadto możesz uzyskać dodatkowe miejsce, instalując kompatybilną kartę pamięci microSD (do nabycia osobno). Pobieraj swoje ulubione gry i graj w nie zawsze, gdziekolwiek zechcesz.
- Zachwyć się również czystym dźwiękiem podczas grania w trybie przenośnym i tabletop dzięki wbudowanym głośnikom oferującym ulepszony dźwięk.
Nowa stacja dokująca i szeroka, regulowana podstawa
- Stację dokującą w konsoli Nintendo Switch z ekranem OLED wyposażono w dwa porty USB, port HDMI oraz teraz również port do podłączenia kabla sieciowego. Dzięki niemu możesz cieszyć się stabilnym połączeniem podczas gry online w trybie TV.
- Co więcej, dzięki szerokiej, regulowanej podstawie możesz skorzystać z trybu tabletop pod takim kątem widzenia, jaki najbardziej Ci odpowiada. Odchyl podstawkę i przekaż kontroler innemu graczowi. Możesz z nim dzielić ekran i cieszyć się wszystkimi rodzajami rozgrywki wieloosobowej wszędzie tam, gdzie zechcesz.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Fortnite PL |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 21,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 26,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 2 Joy-Cony z paskami na nadgarstki, Joy-Con Grip, kabel 2x HDMI, Konsola, stacja dokująca, dokumentacja, zasilacz sieciowy USB-C |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,550 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ