5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453534
Konsola Nintendo Switch OLED wielokolorowy 64 GB
949,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- wielokolorowy
- Wersja
- Switch OLED
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,42 kg
Cechy produktu:
- Marka: Nintendo
- Model: Switch Oled Splatoon 3 Edition
- Kod produktu: 10009642
- Platforma: Nintendo Switch
- Model procesora: NVIDIA Custom Tegra
- Akcelerometr: Tak
- Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
- Żyroskop: Tak
- Kolor produktu: Wielobarwny
- Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa
- Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk Home, Przycisk zasilania
- Gałki: Tak
- Regulacja głośności: Przyciski
- Typ ekranu: OLED
- Długość przekątnej ekranu: 17,8 cm (7")
- Ekran dotykowy: Tak
- Rozdzielczość: 1280 x 720 px
- Technologia dotyku: Multi-touch
- Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy
- Wbudowana pojemność pamięci: 64 GB
- Zintegrowany czytnik kart: Tak
- Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC
- Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2000 GB
- Wi-Fi: Tak
- Bluetooth: Tak
- Standardy Wi- Fi: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wersja Bluetooth: 4.1
- HDMI: Tak
- Port USB: Tak
- Obsługiwany typ USB: USB Type-C
- Wtyk słuchawek: 3,5 mm
- Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Ilość wbudowanych glosników: 2
- Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 9 h
- Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
- Pojemność baterii: 4310 mAh
- Czas ładowania: 3 h
- Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
- Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
- Szerokość produktu: 242 mm
- Głębokość produktu: 13,9 mm
- Wysokość produktu: 102 mm
- Waga produktu: 320 g
- Gra wideo dołączona: Nie
- Ładowarka akumulatorów: Tak
- Podręcznik użytkownika: Tak
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,42 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Fortnite PL, Splatoon 3 |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 24,20 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | 1x Dock, 1x Ładowarka, 1x Kabel HDMI, 1x NINTENDO SWITCH OLED 64GB, 2x JOY-CON STRAPS, 2x Kontrolery Joy-Con |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ