5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453558
Konsola NINTENDO Switch OLED Model Pokémon Scarlet & Violet Edition
1 520,09 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- wielokolorowy
- Wersja
- Switch OLED
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,32 kg
Konsola NINTENDO Switch OLED Model Pokémon Scarlet & Violet Edition
Poznaj najnowszy dodatek do rodziny konsol Nintendo Switch! Nintendo Switch OLED model zaoferuje wszechstronność grania na Nintendo Switch z nowym intensywnym 7-calowym ekranem , szeroką regulowaną podstawką oraz wieloma innymi nowościami.
- Platforma: Switch
- Dysk twardy: 64 GB
- Procesor [MHz]: Custom Nvidia Tegra X1
- Układ graficzny: Nvidia Maxwell drugiej generacji 1GHz, 1024 FLOPS, 256 CUDA
- Pamięć RAM [MB]: 4096
- Przekątna ekranu [cal]: 7
- Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720
- Ekran dotykowy: TAK
- Sposób zapisu stanów gier: Dysk twardy
- Zasilanie: Zasilacz
- Rodzaj czytnika: Karta pamięci SD
- Porty: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0
- USB: 3.0
- Podłączenie do internetu: WiFi
- Wysokość [mm]: 102
- Szerokość [mm]: 241
- Głębokość [mm]: 13.9
- Waga [kg]: 0.43
- Kolor: Czerwono-fioletowy
- Załączone wyposażenie: Kabel HDMI Konsola Nintendo Switch Lewy Joy-Con Nintendo Switch AC adapter Para pasków Joy-Con na rękę Prawy Joy-Con Stacja dokująca Uchwyt Joy-Con
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,32 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 24,20 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | KARTA GWARANCYJNA, KONTROLERY, NINTENDO SWITCH OLED, STACJA DOKUJĄCA |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ