5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453596
Konsola Nintendo Switch Red & Blue Joy-Con V2
1 296,37 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czerwony
- Wersja
- Switch
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 1,54 kg
Nintendo Switch przenośna konsola do gier 15,8 cm (6.2") 32 GB Ekran dotykowy Wi-Fi Niebieski, Szary, Czerwony
10010738
Nintendo Switch. Platforma: Nintendo Switch, Taktowanie procesora: 768 Mhz, Pamięć wideo: 4000 MB. Kolor produktu: Niebieski, Szary, Czerwony, Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa, Klawisze funkcyjne do gier: D-pad. Typ ekranu: LCD, Długość przekątnej ekranu: 15,8 cm (6.2"), Rozdzielczość: 1280 x 720 px. Wbudowana pojemność pamięci: 32 GB, Obsługiwane typy kart pamięci: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2000 GB. Standardy Wi- Fi: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Parametry
- Szerokość cm: 23.86
- Wysokość cm: 10.2
- Głębokość cm: 1.4
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czerwony |
| Wersja | Switch |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 1,54 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Nic |
| Wysokość produktu | 102,00 cm |
| Szerokość produktu | 238,60 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 14,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Etiu Black, Nakładki na Analogi |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ