Konsola Nintendo Switch OLED Mario Red Edition
- Kolor
- czerwony
- Wersja
- Switch OLED
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 420,00 kg
Konsola NINTENDO Switch OLED Model Mario Red Edition
Konsola NINTENDO Switch OLED Model Mario Red Edition. Przenieś się do świata gier dzięki Nintendo Switch – OLED Model: Mario Red Edition. W skład zestawu wchodzi konsola, stacja dokująca i kontrolery Joy-Con w charakterystycznym czerwonym kolorze Mario. Zaś z tyłu stacji dokującej widnieje sylwetka Mario, rzucającego się w wir akcji. A po dokładnym przypatrzeniu się można znaleźć ukryte monety!
Poznaj najnowszy dodatek do rodziny konsol Nintendo Switch! Nintendo Switch OLED model zaoferuje wszechstronność grania na Nintendo Switch z nowym intensywnym 7-calowym ekranem , szeroką regulowaną podstawką oraz wieloma innymi nowościami.
Nintendo Switch OLED model zawiera wibrujący 7-calowy ekran z cieńszą ramką. Żywe kolory i wysoki kontrast na dużym ekranie zapewniają bogate wrażenia w grach w trybie przenośnym i tabletop.
Skorzystaj z trybu tabletop pod dokładnie takim kątem widzenia, jaki najbardziej Ci odpowiada. Odchyl podstawkę i przekaż kontroler innemu graczowi, z którym możesz dzielić ekran i cieszyć się wszystkimi rodzajami rozgrywki wieloosobowej kiedykolwiek i gdziekolwiek.
Nintendo Switch OLED model oferuje 64 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowe miejsce można uzyskać za pomocą kompatybilnej karty microSD (sprzedawanej oddzielnie). Pobierz swoje ulubione gry i graj w nie gdziekolwiek i kiedykolwiek.
Zachwyć się czystym dźwiękiem podczas grania w w trybie przenośnym i tabletop.
- Platforma: Switch
- Dysk twardy: 64 GB
- Procesor [MHz]: Custom Nvidia Tegra X1
- Układ graficzny: Nvidia Maxwell drugiej generacji 1GHz, 1024 FLOPS, 256 CUDA
- Pamięć RAM [MB]: 4096
- Przekątna ekranu [cal]: 7
- Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720
- Ekran dotykowy: TAK
- Sposób zapisu stanów gier: Dysk twardy
- Zasilanie: Zasilacz
- Rodzaj czytnika: Karta pamięci SD
- Porty: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0
- USB: 3.0
- Podłączenie do internetu: WiFi
- Wysokość [mm]: 102
- Szerokość [mm]: 241
- Głębokość [mm]: 13.9
- Waga [kg]: 0.43
- Kolor: Czerwony
- Załączone wyposażenie: Kabel HDMI Konsola Nintendo Switch Lewy Joy-Con Nintendo Switch AC adapter Para pasków Joy-Con na rękę Prawy Joy-Con Stacja dokująca Uchwyt Joy-Con
| Kolor | czerwony |
| Wersja | Switch OLED |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 420,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Super Mario Bros. Wonder |
| Wysokość produktu | 10,20 cm |
| Szerokość produktu | 24,20 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,120 kg |