5,0
(751)
Nintendo
· EAN 045496453732
Konsola do gier Nintendo Switch Lite Turquoise
1 049,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- niebieski
- Wersja
- Switch Lite
- Złącza
- USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,28 kg
Konsola Nintendo Switch Lite 4GB 32GB Turkusowa
Nr kat. 1196783
Zdjęcia
SPECYFIKACJA
Dane podstawowe
- Data premiery: 20.09.2019
- Typ konsoli: Nintendo Switch Lite
- Ekran: pojemnościowy ekran dotykowy LCD 5,5 cala, rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, 10 punktowy multi-touch
- Procesor: ARM Cortex A57 max 2 GHz
- Karta graficzna: Procesor Tegra dostosowany do NVIDIA
- Pamięć RAM: 4 GB
- Pojemność dysku: 32 GB
- Nośnik danych: kartridże do Nintendo Switch
- Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.1, NFC
- Wejścia/Wyjścia: złącze USB Type-C, wejście na karty microSD/SDHC/SDXC, złącze słuchawkowe
- Informacje dodatkowe: czujniki: akcelerometr, żyroskop, głośniki stereo, czas ładowania około 3 h, maksymalna rozdzielczość: 1280 x 720 pikseli
Parametry fizyczne
- Kolor: turkusowy
- Wymiary (szer. x wys. x głęb.) mm: 91,1 x 208 x 13,9 mm
- Waga: 275 g (sama konsola)
- Zasilanie: bateria litowo-jonowa o pojemności 3570 mAh
Wyposażenie
- Wyposażenie: konsola Nintendo Switch, adapter AC
- Wymagania systemowe: tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Nintendo Switch Online (sprzedawanej osobno)
- Instrukcja użytkownika: Pobierz
Kompatybilność i Interoperacyjność
- Zgodność z aplikacją: Nintendo Switch Online
- Kompatybilność aplikacji: Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0
- : Nintendo Switch Online nie jest dostępne we wszystkich krajach. Do korzystania z niektórych funkcji tej aplikacji wymagane jest członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane osobno).
- : Produkt może wymagać aktualizacji
Producent
- Nazwa producenta / importera: ALSO Polska sp. z o.o.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | niebieski |
| Wersja | Switch Lite |
| Złącza | USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,28 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Animal Crossing: New Horizons |
| Wysokość produktu | 9,11 cm |
| Szerokość produktu | 20,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Załączone wyposażenie | Kabel USB, Zasilacz sieciowy |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ