Konsola Nintendo Switch Lite niebieski M2409
- Kolor
- niebieski
- Wersja
- Switch Lite
- Złącza
- USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,60 kg
Graj w dowolnym miejscu na kompaktowej konsoli Nintendo Switch Lite w kuszącym dla oka kolorzeturkusowym.
Niezależnie czy jesteś w podróży, w plenerze, a nawet na pieszej wędrówce.
Nintendo Switch Lite została zaprojektowana do rozrywki poza domem.
Nie podłączysz jej do telewizora, ale zabierzesz wszędzie, gdzie nabierzesz ochoty na grę. Konsola jest lekka, przenośna i ma zintegrowane kontrolery Joy-Con.
Kompaktowy rozmiar, duży wyświetlacz
Niewielki rozmiar konsoli Nintendo Switch Lite bez problemu mieści się w dłoni, zapewniając komfortowe użytkowanie. Konsola z pewnością zmieści się w kieszeni, jak również w większości schowków. Mimo kompaktowego rozmiaru, Nintendo Switch Lite ma duży wyświetlacz o przekątnej 5,5''. Zagrasz na niej w swoje ulubione gry w wysokiej i szczegółowej rozdzielczości. Nintendo Switch Lite to nowa jakość mobilnej rozrywki.
Rozgrywka wieloosobowa
Nintendo Switch Lite została wyposażona w bogate opcje połączeń bezprzewodowych, takie jak: Bluetooth 4.1, Wi-Fi czy NFC.
Ma wbudowany akcelerometr, żyroskop, wydajny głośnik oraz 32GB pamięci.
Konsola została również zaprojektowana dla wieloosobowych rozgrywek online.
Połącz się ze znajomymi i grajcie razem z dowolnego miejsca, czerpiąc niekończącą się przyjemność.
Energooszczędne podzespoły, dłuższe działanie
W konsoli Nintendo Switch Lite wykorzystano energooszczędne podzespoły, które znacznie wpływają na długość działania akumulatora. Bateria jest wydajniejsza i działa dłużej, pozwalając Ci na zdobywanie kolejnych poziomów gry. Ciesz się dłuższą rozrywką z Nintendo Switch Lite.
Gra Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch
Chcesz spędzić spokojne chwile mijające na beztroskim planowaniu wirtualnego życia? Chcesz się zrelaksować i zapomnieć o gonitwie dnia codziennego? Jeśli gwar i zgiełk nowoczesnego życia cię męczy, Tom Nook ma w zanadrzu nowe biznesowe przedsięwzięcie i jest pewien, że Ci się spodoba: Nook Inc. Deserted Island Getaway Package.
Jasne, spotkałeś już barwne postacie z bliska i daleka. Przeżyłeś najlepszy czas jako jeden z mieszkańców miasta. Może nawet poświęciłeś się służbom publicznym. Ale czy podświadomie nie czujesz, że pewna część Ciebie pragnie… wolności? Może długi spacer po opuszczonej plaży, gdzie czeka na ciebie bogactwo nietkniętej przyrody, jest dokładnie tym, co by zalecił Twój lekarz.
Gra Animal Crossing: New Horizons jest zainstalowana fabrycznie na konsoli Nintendo Switch Lite.
Zaawansowany zintegrowany kontroler z szybką reakcją
Obsługa trybu przenośnego do grania w dowolnym miejscu
32 GB pamięci wewnętrznej na kilka ulubionych tytułów
Bateria zapewniająca do 7 godzin gry
Głośniki stereo zapewniają czysty dźwięk
Złącze USB-C i 3,5 mm zapewniają wiele opcji łączności
Duża wytrzymałość na długie granie w podróży
Ponieważ ta przenośna konsola do gier została zaprojektowana specjalnie do grania w podróży, nie brakuje jej najwyższej klasy baterii litowo-jonowej. Jest to bateria o pojemności 3570 mAh, która pozwala grać od 3 do 7 godzin bez przerwy (w zależności od rodzaju gry). Konsola jest następnie ładowana przez USB-C i zajmuje to około 3 godzin.
Przekątna ekranu 5.5"
Rozdzielczość ekranu 1280 x 720
Łączność
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth 4.1
NFC
| Kolor | niebieski |
| Wersja | Switch Lite |
| Złącza | USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,60 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Animal Crossing: New Horizons |
| Wysokość produktu | 12,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 9,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Zasilacz sieciowy |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |