Konsola Nintendo Switch OLED biały
- Kolor
- biały
- Wersja
- Switch OLED
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Nintendo
- Komunikacja
- NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,42 kg
Produkt pochodzi z oficjalnej POLSKIEJ dystrybucji NINTENDO.
Ten zestaw zawiera konsolę Nintendo Switch - model OLED, preinstalowaną grę Super Mario Bros. Wonder oraz roczną subskrypcję Nintendo Switch Online w formie kodu. To edycja limitowana z ograniczoną liczbą sztuk!
Zawartość zestawu:
- Konsola Nintendo Switch OLED
- Preinstalowana gra Super Mario Bros. Wonder (bez fizycznego kartridża)
- 12-miesięczna subskrypcja Nintendo Switch Online (kod)
- Stacja dokująca, zasilacz, kabel HDMI
- Kontrolery Joy-Con z akcesoriami
Nowa ewolucja rozrywki z Mario! Tradycyjna rozgrywka Mario z widokiem z boku zmienia się dzięki dodaniu cudownych kwiatów! Te przedmioty w grze uruchamiają niespotykane dotąd momenty, które trzeba zobaczyć na własne oczy, aby uwierzyć.
Będziesz mieć do wyboru znane postacie, takie jak Mario, Luigi, Peach, Daisy, Yoshi i Toad. Możesz nawet transformować je za pomocą nowych ulepszeń!
Zaproś do trzech dodatkowych graczy do swojej konsoli Nintendo Switch i wspólnie doświadczcie specjalnych momentów Wonder Effects. Współpracujcie jako zespół i pomagajcie innym graczom dotrzeć do końca poziomów.
| Kolor | biały |
| Wersja | Switch OLED |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,42 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Mario Wonder |
| Wysokość produktu | 1,39 cm |
| Szerokość produktu | 24,20 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 10,20 cm |
| Załączone wyposażenie | 1 x Joy-Con grip, 2 x Jon-Con strap, Lewy i prawy kontroler Joy-Con, Nintendo Switch AC adapter, przewód HDMI, stacja dokująca |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |