Konsola Nintendo Switch Lite różowy
- Kolor
- różowy
- Wersja
- Switch Lite
- Producent
- Nintendo
- Waga produktu
- 0,28 kg
- Gry w zestawie
- tak
- Wysokość produktu
- 91,10 cm
Konsola Nintendo Switch Lite Coral z grą Animal Crossing: New Horizons
Konsola Nintendo Switch Lite Coral to idealne rozwiązanie dla graczy ceniących mobilność i wygodę. Kompaktowa konstrukcja i wbudowane kontrolery sprawiają, że konsola jest gotowa do gry w każdym miejscu i czasie. Dołączona gra Animal Crossing: New Horizons otwiera przed graczami świat pełen kreatywności i niekończącej się zabawy.
Nintendo Switch Lite oferuje bogate doświadczenia gamingowe. Dzięki niej możesz cieszyć się ulubionymi grami w zupełnie nowej odsłonie. Konsola jest lekka i poręczna, co pozwala na komfortowe granie w podróży. Dołączona gra Animal Crossing: New Horizons to wciągająca symulacja życia, w której gracze budują własną społeczność i rozwijają wyspę.
Specyfikacja:
- Marka: Nintendo
- Kolor: Różowy
- Gry w zestawie: Tak
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Zawiera baterie: Tak
Nintendo Switch Lite Coral z grą Animal Crossing: New Horizons to doskonały wybór dla każdego, kto szuka przenośnej konsoli z bogatą biblioteką gier i niekończącą się rozrywką.
| Kolor | różowy |
| Wersja | Switch Lite |
| Producent | Nintendo |
| Waga produktu | 0,28 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wysokość produktu | 91,10 cm |
| Szerokość produktu | 208,00 cm |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,670 kg |